Regulamin

REGULAMIN GABINETU SKIN SPA
  1. SKINSPA zastrzega, że cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy informacjami umieszczonymi w cenniku, a uzyskanymi bezpośrednio w SKIN SPA, wiążące dla stron są indywidualne ustalenia uzyskane w SKIN SPA.
  2. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.
  3. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Gabinetudo indywidualnych potrzeb Klienta
  4. W razie nie zgłoszenia się na zabieg i nieodwołania terminu zabiegu wykupionego w serii z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem, zabieg podlega unieważnieniu bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów.
  5. Vouchery można wykorzystywać jednorazowo, przy okazji jednej wizyty. Nie ma możliwości wielokrotnego korzystania z jednego vouchera. Termin realizacji vouchera to 3 miesiące od daty zakupu.
  6. O zwrot środków pieniężnych można ubiegać się do 60 dni kalendarzowych od daty płatności w przypadku zabiegów opłaconych i niewykorzystanych. W każdym przypadku można wykorzystać środki pieniężne na inne zabiegi z oferty kliniki.
  7. Nowi pacjenci są proszeni o uiszczenie przedpłaty do 7 dni przed pierwszą wizytą w wysokości 100 zł na konto: 32 1020 5226 0000 6202 0496 4252 celem potwierdzenia rezerwacji. Niepotwierdzona rezerwacja zostaje anulowana. Kwota przedpłaty jest bezzwrotna w przypadku nieobecności na wizycie i braku jej telefonicznego lub SMSowego odwołania na min. 48 godzin przed jej planowanym terminem.
  8. Nieodwołane wizyty skutkują automatyczną blokadą możliwości ponownych rezerwacji.