Zabieg pielęgnacyjny i leczniczy

Zabiegi ZO SKIN HEALTH BY ZEIN OBAGI

 

Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze

Gabinet Skin Spa dysponuje szeroką ofertą efektywnych zabiegów kosmetycznych, które zapewniają natychmiastowe, zauważalne rezultaty. Wszystkie zostały wyselekcjonowane i często również zmodyfikowane przez nasz doświadczony zespół. Zapewniamy najwyższy standard usług i dbałość o szczegóły. Stawiamy na bezkompromisową jakość. Pracujemy na kosmetykach uznanych, światowych marek:

zo skin health by zein obagi

ZO Skin Health to amerykańskie kosmetyki, które zostały stworzone w 2007r. Ich pomysłodawcą i twórcą jest znany dermatolog, badacz, innowator —dr Zein Obagi.

Warto podkreślić, że dr Zein Obagi już od ponad 35 lat zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań do pielęgnacji skóry. Dzięki wizjonerskiemu podejściu zyskał międzynarodową sławę i autorytet w dziedzinie odmładzania i utrzymania skóry w dobrej kondycji. W 1987r. założył swoją pierwszą firmę dermokosmetyczną. W 2012r. powołał do życia ZO Medical, gdzie opracowywane są rozszerzone terapie i protokoły stosowania jego produktów.

zo 3-step peel

Jest jedynym wielofunkcyjnym peelingiem zaprojektowanym tak, by przynosił długotrwałe korzyści oraz podwójne działanie: stymulację skóry właściwej oraz regenerację naskórka.
Wspiera funkcje barierowe skóry i poprawia jej zdolność do odnowy i regeneracji, zapewnia ochronę antyoksydacyjną, wspiera procesy naprawy DNA i wykazuje działanie przeciwzapalne .
Zawiera mieszankę eksfoliantów oraz czynniki o szerokim spektrum działania, które istotnie wpływają na poprawę stanu skóry i zwalczają wiele objawów starzenia: niwelują drobne zmarszczki, redukują przebarwienia, spłycają blizny potrądzikowe, regulują produkcję sebum.
Jest odpowiedni dla każdego pacjenta niezależnie od typu i koloru skóry .
Zabieg jest jednorazowy lub wykonywany w serii co 3-4 tygodnie wg zaleceń dermatologa.

cennik
  • ZO Stimulator Peel 550 zł
  • ZO 3-Step Peel 1100 zł

Linia preparatów ZO Skin Health została stworzona dla pacjentów do codziennej pielęgnacji skóry i profilaktyki. Z kolei ZO Medical to kosmetyki dedykowane osobom, które mają problemy skórne, takie jak np. trądzik różowaty, czy przebarwienia. Pacjenci otrzymują do pielęgnacji domowej produkty indywidualnie dobrane przez lekarza lub kosmetologa. To daje gwarancję prawidłowej i skutecznej pielęgnacji.

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

    Pani Doktor ma idealne podejście do pacjenta - jest niezwykle cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy - jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w tak dobre ręce. Czuje się u Pani Doktor komfortowo i bezpiecznie. Maria