KLINIKA SKIN SPA

O nas

Lekarze

Dr n. med. Karolina Kopeć-Pyciarz
specjalista dermatolog-wenerolog
lekarz medycyny estetycznej

Założycielka kliniki SKIN SPA® we Wrocławiu. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Jest certyfikowanym lekarzem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej (AAAM), absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego zakończonych obroną pracy doktorskiej z wyróżnieniem: „Zastosowanie autofluorescencji skórnej w ocenie ryzyka sercowo-naczyniowego u chorych na łuszczycę” (praca opublikowana w Mediators of Inflammation IF: 4,7) oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu oraz prywatnych centrach medycznych. Jest autorem i współautorem publikacji w czasopismach naukowych, a jej wypowiedzi można również często przeczytać na łamach prasy w takich tytułach jak: Vogue, Elle, Forbes.

Wieloletni ekspert uznanych marek kosmetycznych. Została wybrana do opracowania cyklu porad dermatologicznych dla kobiet w wieku menopauzalnym oraz użyczyła swojego wizerunku w ramach światowej kampanii Vichy Laboratoires „No Pause at Menopause”. Wprowadziła jako pierwsza na rynek Polski ekskluzywne marki pielęgnacyjne m.in: 111SKIN, Augustinus Bader, Royal Fern, U Beauty, Auteur. Promuje również innowacyjne rozwiązania w medycynie estetycznej, którymi dzieli się na krajowych i zagranicznych kongresach jako wykładowca i trener.

Członek Advisory Board do wprowadzenia na polski rynek pierwszej płynnej toksyny botulinowej.

Key Opinion Leader marki La Mer.

Staże i nagrody:

  • Dowling Club Fellowship for British Association of Dermatologists Annual Meeting, London 2011
  • Polish Dermatological Society educational grant for XX EADV Congress, Lisbon 2011
  • Department of Otorhinolaryngology, University Hospital in Oslo, Norway 2006
  • Department of Urology, St. George’s Hospital, London 2005
  • Department of Urology, Lviv State Medical University, Ukraine 2004

Towarzystwa naukowe:

American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD), Polish Society for Aesthetic Dermatology (SLDE), Polish Dermatological Society (PTD)

Lek. Marta Marcinkiewicz-Florczak
Lek. Marta Marcinkiewicz-Florczak
dermatolog w trakcie specjalizacji
lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w m.in. w dermoskopii, zabiegach dermatochirurgicznych, diagnostyce i leczeniu łysienia, trądziku i innych przewlekłych chorób skóry. Jej pasją jest subtelne podkreślanie urody, a ulubione zabiegi koncentrują się na utrzymaniu zdrowia i przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Dr n. med. Ida Matusiak
Dr n. med. Ida Matusiak
specjalista dermatolog-wenerolog
lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Stale uczestniczy w kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą.
W dermatologii estetycznej jej głównym celem jest kreowanie piękna, satysfakcjonujące efekty estetyczne przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów. Od wielu lat wykonuje z powodzeniem zabiegi antiaging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, preparatów stymulujących i wielu technik laserowych. W SKIN SPA® przeprowadza także procedury lipotransferu i regeneracji skóry za pomocą komórek macierzystych z tłuszczu. Preferuje holistyczne podejście do estetyki twarzy i chętnie posługuje się technikami łączonymi, respektując anatomię twarzy.

Lek. Marta Saj
Lek. Marta Saj
specjalista chirurgii ogólnej
lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Warszawskiej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób naczyniowych, a zwłaszcza chorób żył kończyn dolnych takich jak żylaki, żyły siatkowate i teleangiektazje. Wykonuje również zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz pełen zakres procedur estetycznych. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach.
Śledzi najnowsze trendy w medycynie, aby swoim pacjentom zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

Kosmetolodzy

Aleksandra Grabowska
Aleksandra Grabowska
Główny Kosmetolog SKIN SPA®

Ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Poszerzała swoją wiedzę na szkoleniach w gabinetach w kraju i na świecie (m.in. w Kanadzie i USA). Była wieloletnim pracownikiem Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, szkoleniach, kursach zawodowych i na bieżąco śledzi nowości na rynku kosmetycznym. Praca jest jej pasją, więc chętnie służy Państwu swoja wiedzą i doświadczeniem układając indywidualne programy pielęgnacji i wykonując zabiegi z najwyższą starannością.

Iga Fiałkowska
Iga Fiałkowska
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Z ogromną ciekawością śledzi nowości w branży i uczestniczy w szkoleniach oraz kursach zawodowych, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Największą radość sprawia jej wykonywanie skutecznych zabiegów oraz osiąganie długofalowych efektów terapii. Pacjenci kliniki SKIN SPA cenią jej uśmiech, zaangażowanie oraz wysoką kulturę osobistą.

Martyna Kuczyńska
Kosmetolog

Dietetyka

Bartosz Florczak
Dietetyk i trener personalny

Rejestracja i administracja

Marta Wojdyła
Marta Wojdyła
Manager kliniki SKIN SPA

Magister zarządzania z doświadczeniem w zakresie rekrutacji i HR, absolwentka polonistyki.
W zespole SKIN SPA® od 2020 roku. Odpowiada za koordynację pracy kliniki, najwyższe standardy świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę i zadowolenie Pacjentów, który cenią ją za uśmiech i profesjonalizm.

Martyna Kędzior
Martyna Kędzior
Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kontynuująca swoją naukę na studiach podyplomowych poszerzających jej wiedzę z zakresu Customer Experience. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie w gronie najbliższych. Zawsze chętnie doradzi pacjentom i odpowie na wszelkie pytania.

Oliwia Całujek
Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego w specjalizacji Komunikacji Wizerunkowej. Prywatnie miłośniczka gotowania i pieczenia, a także pielęgnacji roślin domowych. Empatyczna, z dużym zrozumieniem potrzeb drugiego człowieka, chętnie służy pomocą.

SKIN SPA – DEFINITION OF SKIN HEALTH

SKIN SPA Centrum Dermatologii Estetycznej

ul. Przyjaźni 12 A, gdzie kompleksowo zadbasz o zdrowie i piękno skóry. Czeka na Ciebie zespół lekarzy dermatologów i wykwalifikowanych kosmetologów.

Jesteśmy jedyną, autoryzowaną kliniką w Polsce marek 111SKIN, Augustinus Bader, Dr. Barbara Sturm, UBeauty, Royal Fern, Auteur, Seed to Skin.

Dodatkowo wszystkie dostępne w SKIN SPA kosmeceutyki kupisz online

SKIN SPA

NASZE ZABIEGI

Zabiegi oferowane w Centrum Dermatologii Estetycznej SKIN SPA® zostały wybrane na podstawie wieloletniej praktyki i doświadczenia Dr n. med. Karoliny Kopeć-Pyciarz. Są to procedury bezpieczne, skuteczne, bazujące na produktach i sprzęcie najwyższej jakości oraz najnowszych osiągnięciach medycyny. Służymy również profesjonalną, indywidualną poradą w zakresie domowej pielęgnacji uzupełniającej. Naszym priorytetem jest dyskrecja oraz całościowa dbałość o zdrowie i jakość skóry. Zapraszamy do naszego świata!

Kontakt
CO O NAS MÓWIĄ

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Jest świetnym fachowcem, wie co robić, żeby nie przesadzić, nie naciąga, dokładnie tłumaczy, co zamierza zrobić i co robi. Świetnie znieczula. Efekty są rewelacyjne. A do tego jest bardzo miłą osobą. Polecam :-) Basia
Pani Doktor ma idealne podejście do pacjenta - jest niezwykle cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy - jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w tak dobre ręce. Czuje się u Pani Doktor komfortowo i bezpiecznie. Maria
Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3
Wspaniała, sympatyczna lekarka- uważnie słuchająca pacjenta, badająca go również uważnie. Zachwyciło mnie, że wreszcie u lekarza nie miałam poczucia, że lekarz się spieszy, że mój czas wizyty minął, że moje pytanie jest "głupie". O nie! U dr n. med. K.Kopeć-Pyciarz to nie ma miejsca. Bardzo rzetelnie zbadane znamiona to kwestia mojego bezpieczeństwa,więc ogromnie dziękuję i na pewno będę wracać. Polecam. M.Lopez
Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga
Wspaniały lekarz - kompetencja, profesjonalizm i niezwykła intuicja medyczna (w moim przypadku). Trafiłam do Pani Doktor dzięki rekomendacjom koleżanki. Bezbłędna diagnoza! Zastosowane leczenie-bardzo skuteczne! Szczerze polecam!!! Przemiła Osoba i wyjątkowy Lekarz! GK
Odbyłam już kilka wizyt u pani doktor i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie, nawet najbardziej błahe, oglądała każde wątpliwe miejsce na skórze, a przepisane przez nią leki były dobrze dobrane i pomogły. Polecam! Agnieszka N.
Pani doktor pamiętała mnie z wizyt w innej placówce. Wyjaśniła na czy polega i dlaczego powstaje moja dolegliwość. Zaleciła stosowną pielęgnację i wystawiła recepty na odpowiednie leki. W moim przypadku diagnozy Pani doktor są zawsze trafne, a zalecone leczenie skuteczne. giov
Dziś trafiłam w ręce Pani doktor, przemiły człowiek, profesjonalizm w każdym calu, doradza, cierpliwie wszystko tłumaczy, myślałam, że będę robić dolinę łez ale po konsultacji okazało się, że nie ma takiej potrzeby, kwas wstrzyknięty trochę niżej załatwił cała sprawę. Jestem bardzo zadowolona i wrócę do Pani doktor z wielką chęcią. Polecam Maja
Pani Karolina jest przemiłą osobą, świetnym fachowcem, który wie jak pomóc. Zabieg, który miałam zrobiony przez Panią Doktor rewelacyjny, z całego serca polecam. lidia
Pani Karolina to świetny fachowiec. Bardzo szybko wyleczyła mój problem z którym męczyłem się kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z jej pomocy :) Na pewno jest lekarzem wartym polecenia. Rafał
Dzięki Pani Karolinie, okazuję się, że zabiegi dermatologiczne są równie przyjemne jak skuteczne. Na pewno będę polecać Panią doktor i w przyszłości korzystać tylko i wyłącznie z jej usług. Magdalena Stajek
Pani Karolina zawsze służy fachową poradą! Polecam przy wszelkich problemach dermatologicznych. Ja jestem w 100% zadowolony i wyleczony :) Łukasz
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Karoliny. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta. Caroline Copywriter