KLINIKA SKIN SPA

O nas

Lekarze

Dr n. med. Karolina Kopeć-Pyciarz
specjalista dermatolog-wenerolog
lekarz medycyny estetycznej

Założycielka kliniki SKIN SPA® we Wrocławiu. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Jest certyfikowanym lekarzem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej (AAAM), absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego zakończonych obroną pracy doktorskiej z wyróżnieniem: „Zastosowanie autofluorescencji skórnej w ocenie ryzyka sercowo-naczyniowego u chorych na łuszczycę” (praca opublikowana w Mediators of Inflammation IF: 4,7) oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu oraz prywatnych centrach medycznych. Jest autorem i współautorem publikacji w czasopismach naukowych, a jej wypowiedzi można również często przeczytać na łamach prasy w takich tytułach jak: Vogue, Elle, Herper’s Bazaar, Pani, Forbes.

Wprowadza na rynek Polski ekskluzywne marki pielęgnacyjne na wyłączność, jak również innowacyjne rozwiązania w medycynie estetycznej. Wieloletni ekspert uznanych marek kosmetycznych. Została wybrana do opracowania cyklu porad dermatologicznych dla kobiet w wieku menopauzalnym oraz użyczyła swojego wizerunku w ramach światowej kampanii Vichy Laboratoires „No Pause at Menopause”. Jest wykładowcą na krajowych i zagranicznych kongresach oraz trenerem technik zabiegowych w dermatologii estetycznej.

Staże i nagrody:

  • Dowling Club Fellowship for British Association of Dermatologists Annual Meeting, London 2011
  • Polish Dermatological Society educational grant for XX EADV Congress, Lisbon 2011
  • Department of Otorhinolaryngology, University Hospital in Oslo, Norway 2006
  • Department of Urology, St. George’s Hospital, London 2005
  • Department of Urology, Lviv State Medical University, Ukraine 2004

Towarzystwa naukowe:

American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD), Polish Society for Aesthetic Dermatology (SLDE), Polish Dermatological Society (PTD)

Lek. Marta Marcinkiewicz
Lek. Marta Marcinkiewicz
Dermatolog

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w m.in. w dermoskopii, zabiegach dermatochirurgicznych, diagnostyce i leczeniu łysienia, trądziku i innych przewlekłych chorób skóry.

Lek. Ida Yurtsever
Lek. Ida Yurtsever
specjalista dermatolog-wenerolog
lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Stale uczestniczy w kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą.
W dermatologii estetycznej jej głównym celem jest kreowanie piękna, satysfakcjonujące efekty estetyczne przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów. Od wielu lat wykonuje z powodzeniem zabiegi antiaging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, a także nieoperacyjnego liftingu twarzy za pomocą nici PDO – jest to jej ulubiony zabieg. Preferuje holistyczne podejście do estetyki twarzy i chętnie posługuje się technikami łączonymi, respektując anatomię twarzy. Zapraszamy do Dr Idy na konsultacje dermatologiczne, zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

Lek. Marta Saj
Lek. Marta Saj
specjalista chirurgii ogólnej
lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Warszawskiej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób naczyniowych, a zwłaszcza chorób żył kończyn dolnych takich jak żylaki, żyły siatkowate i teleangiektazje. Wykonuje również zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz pełen zakres procedur estetycznych. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach.
Śledzi najnowsze trendy w medycynie, aby swoim pacjentom zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

Kosmetolodzy

Aleksandra Grabowska
Aleksandra Grabowska
KOSMETOLOG

Ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Poszerzała swoją wiedzę na szkoleniach w gabinetach w kraju i na świecie (m.in. w Kanadzie i USA). Była wieloletnim pracownikiem Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, szkoleniach, kursach zawodowych i na bieżąco śledzi nowości na rynku kosmetycznym. Praca jest jej pasją, więc chętnie służy Państwu swoja wiedzą i doświadczeniem układając indywidualne programy pielęgnacji i wykonując zabiegi z najwyższą starannością.

mgr Aleksandra Komorowska
mgr Aleksandra Komorowska
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała na rynku amerykańskim i polskim, gdzie ściśle współpracowała z lekarzami łącząc pasję do kosmetologii z nowoczesnymi technologiami.
W SKIN SPA® przeprowadza zabiegi w ramach leczniczych protokołów dermatologicznych i anti-aging na twarz i ciało.
Wysoka kultura osobista, wiedza, dyskrecja, cierpliwość i uśmiech sprawiają, że pacjenci czują się bezpieczni i zaopiekowani.

Iga Fiałkowska
Iga Fiałkowska
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Z ogromną ciekawością śledzi nowości w branży i uczestniczy w szkoleniach oraz kursach zawodowych, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Największą radość sprawia jej wykonywanie skutecznych zabiegów oraz osiąganie długofalowych efektów terapii. Pacjenci kliniki SKIN SPA cenią jej uśmiech, zaangażowanie oraz wysoką kulturę osobistą.

Rejestracja

Marta Wojdyła
Marta Wojdyła
 

Absolwentka polonistyki ze specjalnością logopedyczną na Uniwersytecie Wrocławskim kontynuująca kształcenie w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem – zawsze pomocna i uśmiechnięta. Prywatnie wokalistka, pasjonatka poezji śpiewanej, amatorka zdrowej kuchni.

Anna Krysztoforska
Anna Krysztoforska
 

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy na szczeblu managerskim w branży perfumeryjnej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach z dziedziny makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała.
Oprócz zamiłowania do podkreślania urody i dbałości o zdrowy wygląd, uwielbia pracę z ludźmi. W wolnych chwilach chętnie śledzi nowinki makijażowe i pielęgnacyjne.

Martyna Sowa
Martyna Sowa
 

Z wykształcenia jest filologiem angielskim i lubi pracę z ludźmi. Pasjonuje się makijażem, świadomą pielęgnacją twarzy i włosów. Nieustannie i z wielką przyjemnością poszerza swoją wiedzę w tym temacie. Miłośniczka siłowni i zdrowego trybu życia. Jest osobą otwartą, która każdemu służy pomocą.

SKIN SPA – DEFINITION OF SKIN HEALTH

SKIN SPA to już 2 placówki we Wrocławiu

Gabinety Lekarskie SKIN SPA

ul. Al.Wiśniowa 85b/3

lekarze specjaliści: Urolog

SKIN SPA Centrum Dermatologii Estetycznej

ul. Przyjaźni 12 A, gdzie kompleksowo zadbasz o zdrowie i piękno skóry. Czeka na Ciebie zespół lekarzy dermatologów i wykwalifikowanych kosmetologów.

Jesteśmy jedyną, autoryzowaną kliniką w Polsce marek 111SKIN, Augustinus Bader, Dr. Barbara Sturm, UBeauty, Royal Fern, Odacite, Kypris, Auteur.

Dodatkowo wszystkie dostępne w SKIN SPA kosmeceutyki kupisz online

SKIN SPA

NASZE ZABIEGI

Zabiegi oferowane w Centrum Dermatologii Estetycznej SKIN SPA® zostały wybrane na podstawie wieloletniej praktyki i doświadczenia Dr n. med. Karoliny Kopeć-Pyciarz. Są to procedury bezpieczne, skuteczne, bazujące na produktach i sprzęcie najwyższej jakości oraz najnowszych osiągnięciach medycyny. Służymy również profesjonalną, indywidualną poradą w zakresie domowej pielęgnacji uzupełniającej. Naszym priorytetem jest dyskrecja i całościowa dbałość o zdrowie i jakość skóry. Zapraszamy do naszego świata!

Kontakt
CO O NAS MÓWIĄ

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Jest świetnym fachowcem, wie co robić, żeby nie przesadzić, nie naciąga, dokładnie tłumaczy, co zamierza zrobić i co robi. Świetnie znieczula. Efekty są rewelacyjne. A do tego jest bardzo miłą osobą. Polecam :-) Basia
Pani Doktor ma idealne podejście do pacjenta - jest niezwykle cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy - jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w tak dobre ręce. Czuje się u Pani Doktor komfortowo i bezpiecznie. Maria
Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3
Wspaniała, sympatyczna lekarka- uważnie słuchająca pacjenta, badająca go również uważnie. Zachwyciło mnie, że wreszcie u lekarza nie miałam poczucia, że lekarz się spieszy, że mój czas wizyty minął, że moje pytanie jest "głupie". O nie! U dr n. med. K.Kopeć-Pyciarz to nie ma miejsca. Bardzo rzetelnie zbadane znamiona to kwestia mojego bezpieczeństwa,więc ogromnie dziękuję i na pewno będę wracać. Polecam. M.Lopez
Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga
Wspaniały lekarz - kompetencja, profesjonalizm i niezwykła intuicja medyczna (w moim przypadku). Trafiłam do Pani Doktor dzięki rekomendacjom koleżanki. Bezbłędna diagnoza! Zastosowane leczenie-bardzo skuteczne! Szczerze polecam!!! Przemiła Osoba i wyjątkowy Lekarz! GK
Odbyłam już kilka wizyt u pani doktor i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie, nawet najbardziej błahe, oglądała każde wątpliwe miejsce na skórze, a przepisane przez nią leki były dobrze dobrane i pomogły. Polecam! Agnieszka N.
Pani doktor pamiętała mnie z wizyt w innej placówce. Wyjaśniła na czy polega i dlaczego powstaje moja dolegliwość. Zaleciła stosowną pielęgnację i wystawiła recepty na odpowiednie leki. W moim przypadku diagnozy Pani doktor są zawsze trafne, a zalecone leczenie skuteczne. giov
Dziś trafiłam w ręce Pani doktor, przemiły człowiek, profesjonalizm w każdym calu, doradza, cierpliwie wszystko tłumaczy, myślałam, że będę robić dolinę łez ale po konsultacji okazało się, że nie ma takiej potrzeby, kwas wstrzyknięty trochę niżej załatwił cała sprawę. Jestem bardzo zadowolona i wrócę do Pani doktor z wielką chęcią. Polecam Maja
Pani Karolina jest przemiłą osobą, świetnym fachowcem, który wie jak pomóc. Zabieg, który miałam zrobiony przez Panią Doktor rewelacyjny, z całego serca polecam. lidia
Pani Karolina to świetny fachowiec. Bardzo szybko wyleczyła mój problem z którym męczyłem się kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z jej pomocy :) Na pewno jest lekarzem wartym polecenia. Rafał
Dzięki Pani Karolinie, okazuję się, że zabiegi dermatologiczne są równie przyjemne jak skuteczne. Na pewno będę polecać Panią doktor i w przyszłości korzystać tylko i wyłącznie z jej usług. Magdalena Stajek
Pani Karolina zawsze służy fachową poradą! Polecam przy wszelkich problemach dermatologicznych. Ja jestem w 100% zadowolony i wyleczony :) Łukasz
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Karoliny. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta. Caroline Copywriter