CoolCell®

Technologia zabiegu:

Zabieg z użyciem CoolCell zapobiega nadmiernemu odkładaniu się tłuszczu i przyspiesza proces lipolizy. Powoduje odwodnienie komórek, przez co skóra się napina i wygładza, a jego właściwości drenujące przyspieszają mikrokrążenie. Stymuluje proces lipolizy i kontroluje metabolizm lipidów. Przyspiesza przemianę materii, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej. Pobudzając drenaż limfatyczny, zmniejsza objawy cellulitu i zapobiega nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej.Substancje czynne:gliceryna, kofeina, L-karnityna, glaucyna.

Jak wygląda zabieg?

Procedura jest bezbolesna i szybka (ok. 15min). Zbiegowiec za pomocą specjalnego urządzenia, które generuje strumień Co2 wzbogacony o substancję aktywne pod wysokim ciśnieniem opracowuje okolice brzucha, ud lub pośladków. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Zalecane schematy terapii:
  • seria 6-10 zabiegów w odstępach 7 dni
  • podtrzymująco 1 zabieg w miesiącu
Wskazania:
  • cellulit
  • wiotkość skóry ciała
cennik
  • Cena zabiegu + pielęgnacja domowa 600 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

    Pani Doktor ma idealne podejście do pacjenta - jest niezwykle cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy - jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w tak dobre ręce. Czuje się u Pani Doktor komfortowo i bezpiecznie. Maria