ZABIEG

Dermapen 4TM

Odmładzanie przez nakłuwanie

DERMAPEN 4 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania skóry. Jesteśmy jednym z 5 pierwszych gabinetów w Polsce i Europie, w których wprowadzono tą innowacyjną technologię nagrodzoną Good Design Awards.

Efekty zabiegu
 • spłycenie zmarszczek
 • pogrubienie naskórka, stymulacja produkcji kolagenu
 • zwężenie ujść gruczołów łojowych (tzw. porów)
 • redukcja blizn potrądzikowych, pourazowych i pooperacyjnych
 • redukcja przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry
Technologia zabiegu

Dermapen 4 dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz zapewnia jej intensywną stymulację. Powstałe mikrourazy skóry pobudzają produkcję kolagenu. Nie ma obecnie na rynku szybszego i bardziej precyzyjnego urządzenia do mikronakłuwania (1920 nakłuć na sekundę), które dodatkowo pozwala na pracę na pełnej mocy bez kabla.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, takich jak kwas hialuronowy.

NOWOŚĆ Dermapen 4 + ÜBER Peel PRO

Połączenie zabiegu Dermapen 4 z nowym produktem z linii Dp Dermaceuticals – ÜBER Peel PRO. Specjalnie zaprojektowany peeling do stosowania bezpośrednio po procedurze mikronakłuwania. Ta dwufazowa formuła pozwala na optymalne wchłanianie substancji aktywnych i przewidywalny efekt zabiegu. Synergiczne działanie obu zabiegów sprawia, że procedura łączona jest polecana w wielu wskazaniach: fotostarzeniu, terapii przebarwień, trądziku, łojotoku i wielu innych.

Skład peelingu ÜBER Peel PRO: kwas migdałowy 25%, kwas mlekowy 5% , rezorcinol 5%,  kwas hialuronowy 5%,  twas pirogronowy 5%,  kwas kojowy 2%, retinaldehyd 0,1%,  kwas ferulowy 0,5%,  arbutyna 5%,  niacinamid 5%, tripeptyd miedziowy-1 1%, dimethyl isosorbide 5

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN 4 trwa około 30 minut. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekujemy.
W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mogą pojawić się drobne, punktowe siniaki, zwłaszcza w okolicy oczu.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym.
Po zabiegu i w kolejnych dniach (3-4) polecamy stosowanie specjalistycznej pielęgnacji łagodzącej oraz bezwzględnej ochrony p/słonecznej kremami o współczynniku SPF 50+.

Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.
Po 5-7 dniach proces gojenia jest zakończony.

Zalecane schematy terapii:
– schemat jest ustalany indywidualnie w zależności od wskazań
– zazwyczaj seria 4-6 x w odstępach 3-6 tygodni

cennik
 • Dermapen - twarz 800 zł
 • Dermapen - dekolt 800 zł
 • Dermapen - szyja 800 zł
 • Dermapen - twarz pakiet 3 zab. 2100 zł
 • Dermapen - twarz + szyja 1300 zł
 • Dermapen - twarz + szyja 3 zabiegi 3500 zł
 • Dermapen - twarz + szyja + dekolt 1600 zł
 • Dermapen - twarz + szyja + dekolt pakiet 3 zab. 4300 zł
 • Dermapen + UBER Peel PRO 990 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

  Wspaniała, sympatyczna lekarka- uważnie słuchająca pacjenta, badająca go również uważnie. Zachwyciło mnie, że wreszcie u lekarza nie miałam poczucia, że lekarz się spieszy, że mój czas wizyty minął, że moje pytanie jest "głupie". O nie! U dr n. med. K.Kopeć-Pyciarz to nie ma miejsca. Bardzo rzetelnie zbadane znamiona to kwestia mojego bezpieczeństwa,więc ogromnie dziękuję i na pewno będę wracać. Polecam. M.Lopez