Nlift to synergistyczna terapia, podczas której łączymy mezoterapię, wypełnienie ubytków tkankowych, termolifting Zaffiro, a także działanie kosmeceutyków oraz suplementów dla uzyskania naturalnych efektów zabiegowych.

Skuteczność innowacyjnego połączenia tych technologii ma swoje odzwierciedlenie w badaniach klinicznych – wykazano zauważalną poprawę jakości skóry (wzrost nawilżenia oraz jędrności) oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu. Po 21 dniach od wykonania procedury nawilżenie skóry wzrosło o 45%, elastyczność o 60%, a aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego wzrosła o ponad 100 %.

W opiece holistycznej nad pacjentem zgłaszającym się do Kliniki podkreślamy znacznie połączenia działań lekarsko-kosmetologicznych, a także podtrzymującej pielęgnacji domowej, co zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność oraz synergię naszych działań. Tej filozofii odpowiada zabieg Nlift. Co więcej, terapia może zostać przeprowadzona całorocznie, nawet w okresie wakacyjnym.

Przebieg protokołu Nlift

Protokół Nlift składa się z dwóch sesji zabiegowych.

W pierwszej sesji lekarz przeprowadza zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu Hydro Deluxe Neauvia, co zapewnia długotrwałe, dogłębne nawilżenie oraz poprawę jakości skóry. Staje się ona bardziej rozświetlona, nawilżona, wygładzona i jędrna. Dzięki zawartości hydroksyapatytu wapnia w tym produkcie rozpoczyna się aktywacja fibroblastów, które pobudzone do pracy wytwarzają więcej kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, tak ważnych dla prawidłowego i zdrowego wyglądu naszej cery;

Druga sesja, wykonywana po 7 dniach rozpoczyna się od przeprowadzenia przez kosmetologa delikatnego peelingu wodnego oraz termoliftingu Zaffiro, który zapewnia remodeling obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Następnie lekarz przeprowadza zabieg z wykorzystaniem dwóch wypełniaczy Neauvia zgodnie z indywidualnymi wskazaniami u pacjenta, w celu w celu idealnego zbalansowania efektów liftingu, poprawy objętości oraz naturalnej regeneracji skóry.

Protokół Nlift uwzględnia również pielęgnację domową, służącą jako działanie podtrzymujące efekty wykonywanych zabiegów gabinetowych. W zestawie domowym dla pacjenta Nlift znajdziemy takie produkty jak: ampułka Anti-Ageing Booster z serii Neauvia Enhancement System, krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System.

Efekt, którego możemy się spodziewać to widoczne odmłodzenie oraz długotrwała stymulacja skóry do naturalnej regeneracji.

WSKAZANIA:

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • odbudowa objętości, uzupełnienie ubytków tkankowych
 • redukcja pierwszych oznak starzenia skóry
 • rewitalizacją skóry, poprawa jej elastyczności
 • redukcja wiotkości skóry
 • poprawa stopnia nawilżenia skóry

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • czynne choroby nowotworowe
 • stany zapalne skóry
 • choroby infekcyjne skóry
 • opryszczka
 • zaburzenia krzepnięcia krwi

Cena pełnego protokołu (2 sesje): 5000 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

  Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga