Zabieg pielęgnacyjny i leczniczy

Zabiegi SELVERT THERMAL SWITZERLAND

Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze

Gabinet Skin Spa dysponuje szeroką ofertą efektywnych zabiegów kosmetycznych, które zapewniają natychmiastowe, zauważalne rezultaty. Wszystkie zostały wyselekcjonowane i często również zmodyfikowane przez nasz doświadczony zespół. Zapewniamy najwyższy standard usług i dbałość o szczegóły. Stawiamy na bezkompromisową jakość. Pracujemy na kosmetykach uznanych, światowych marek:

SELVERT THERMAL SWITZERLAND

Selvert Thermal to pełne linie (zabiegi + pielęgnacja domowa) szwajcarskiej marki profesjonalnej, produkowanej przez hiszpański koncern farmaceutyczny. Kosmoceutyki Selvert Thermal tworzą naukowcy, dermatolodzy i członkowie komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych. Selvert Thermal to kosmetyki bogate w składniki aktywne oraz zaawansowane technologicznie, ekskluzywne procedury. To także świetna przenikalność, aksamitne konsystencje, eleganckie opakowania i wielka przyjemność stosowania.

cennik
  • Selvert Thermal Peptide Lift 700 zł
  • Selvert Thermal CellVitale AntiAging 650 zł
  • Selvert Thermal Pure Vitamin-C 450 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! 517740099
Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga