CACI SYNERGY SYSTEM

CACI SYNERGY SYSTEM to urządzenie i zabieg, który wykorzystuje mikroprądy o częstotliwości mniejszej niż 1Hz do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Jest to jedyne taka technologia na rynku, rozwijana i doskonalona od kilkunastu lat. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom zabieg jest bezbolesny, a wręcz przyjemny. Ma na celu tonizację, lifting oraz reedukację mięśni twarzy – odwraca ich starzenie i niweluje wiotkość. Pomaga skutecznie poprawić owal twarzy, wykonturować ją oraz spłycić drobne zmarszczki czy bruzdy. Dodatkowe funkcjonalności urządzenia wspomagają także terapie skóry wrażliwej, odwodnionej i problematycznej.
Synergia mikroprądów ze światłem LED w technologii S.P.E.D. (Simultaneous Photo Electrical Delivery) zapewnia widoczny i długotrwały rezultat.Oryginalny zabieg CACI® jest dostępny w najlepszych SPA oraz klinikach medycyny estetycznej na całym świecie i stał się ulubioną procedurą wielu gwiazd jak: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Kim Kardashian.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU?
  • wiotkość
  • opadający owal twarzy
  • głębokie bruzdy oraz zmarszczki
  • zatarty kontur
  • skóra wrażliwa, przesuszona, odwodniona
JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Po dokładnym demakijażu do skóry przykładane są odpowiednio dobrane głowice zabiegowe, które emitują mikroprądy. Wykonywana jest seria powtórzeń co 4-6 sekund (tyle potrzebuje mięsień aby się skurczyć i rozkurczyć) w celu stymulacji wybranych partii poddanych zabiegowi.
Zabieg może być wykonany na całą twarz i szyję lub jedynie na tzw. partie problematyczne np. okolicę oka czy linię żuchwy.
Już po pierwszym zabiegu różnica w napięciu mięśni jest odczuwalna, jednak pierwsze efekty widoczne są po 3-4 zabiegu.

ILE ZABIEGÓW JEST KONIECZNYCH DLA WIDOCZNEGO EFEKTU?

Jest to zabieg, który powinien być wykonany w serii dla dłuższego efektu, ale nawet jednorazowa procedura będzie tzw. zabiegiem bankietowym, którego efekt utrzyma się około 5 dni. Pełna kuracja obejmuje 10-15 sesji wykonywanych 2-3 razy w tygodniu, przy czym minimalny odstęp pomiędzy zabiegami to 1 dzień. Już po pierwszym zabiegu różnica w napięciu mięśni jest odczuwalna, jednak pierwsze efekty widoczne są po 3-4 x.
Dla podtrzymania efektu, należy wykonywać zabiegi przypominające co 4-6 tygodni.
Po zabiegu można natychmiast wrócić do codziennych aktywności

cennik
  • CACI – microcurrent facial (mikroprądy) od 450 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

    Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3