Easy TCA® Pain Control SKIN TECH

Easy TCA jest najbezpieczniejszym peelingiem medycznym zawierającym kwas trójchlorooctowy (TCA). Ulepszona formuła zapewnia maksymalne efekty terapeutyczne przy zminimalizowaniu odczuć bólowych. Jest to produkt, który został dopuszczony do użytku jako wyrób medyczny. Gwarantuje to skuteczność i bezpieczeństwo stosowania kwasu trójchlorooctowego w terapiach skórnych.

Peeling zawiera 15% TCA oraz kwas askorbinowy i cytrynowy, które ułatwiają jego penetrację w głąb skóry. Zastosowany w mieszaninie fenol w dużym stopniu zmniejsza odczucia bólowe, a saponiny roślinne przyspieszają regenerację naskórka.

Kwas TCA pobudza stopniową, dogłębną stymulację komórek skóry. Działa od powierzchownych warstw naskórka do warstwy podstawnej. Dzięki temu zabieg jest skuteczny w leczeniu różnych defektów skórnych, takich jak blizny potrądzikowe, powierzchowne przebarwienia oraz średnio głębokie zmarszczki. Zabieg można również wykonywać na innych obszarach ciała, takich jak plecy czy uda.

Wykonanie zabiegu nie wymaga rezygnacji z normalnego, aktywnego życia. Pomiędzy drugą, a czwartą dobą po zabiegu występuje grubo płatowe złuszczanie. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zabieg wykonuje się w serii 3-4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.

Wskazania:

  • blizny potrądzikowe
  • fotostarzenie i wiotkość skóry
  • rozstępy
  • przebarwienia
  • powierzchowne zmarszczki
cennik
  • 1 zabieg 590 zł

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09