Hydradermabrazja. Bezbolesna eksfoliacja mechaniczna, nawilżanie i próżniowe oczyszczanie.

Hydradermabrazja to najnowocześniejsza technologia w kosmetologii HI-TECH, która umożliwia jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry.

Opatentowana technologia urządzenia to zintegrowany system, łączący w sobie zalety hydradermabrazji (złuszczania starego naskórka za pomocą specjalnej końcówki z próżnią), ekstrakcji zanieczyszczeń i regeneracji skóry przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających m.in. przeciwutleniacze. W zależności od potrzeb skóry, zabieg może zostać rozszerzony o aplikację dedykowanego roztworu kwasów, substancji rozjaśniających lub czynników wzrostu, które pod dużym ciśnieniem przedostają się do głębokich warstw naskórka. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, hydradermabrazja jest bardzo skutecznym zabiegiem odmładzającym i rewitalizującym. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Poprawę wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu: jest odświeżona, wygładzona i napięta. W terapii przebarwień, trądziku i anti-aging zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów co ok. 2 tyg. Następnie zabiegi podtrzymujące wg indywidualnych zaleceń.
Po wykonanej procedurze można natychmiast wrócić do codziennych aktywności.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu skóra wymaga stosowania kremów z filtrem oraz odpowiedniej pielęgnacji domowej, którą dobiera kosmetolog.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU?
 • Zaskórniki
 • Skóra pozbawiona witalności, poszarzała
 • Skóra odwodniona
 • Profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • Składowa terapii trądziku
JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Zabieg składa się z kilku etapów:
Etap pierwszy polega na złuszczaniu starego naskórka z jednoczesnym efektem podciśnienia oraz wtłaczania substancji nawilżających. Następnie po zmianie końcówki i aplikacji kolejnego roztworu uzyskujemy efekt ekstrakcji głębszych zanieczyszczeń i zaskórników (program oczyszczania medycznego). Etap trzeci polega na wtłoczeniu substancji aktywnych (serum) w skórę. Dzięki wykorzystaniu podciśnienia oraz specjalnej budowie głowicy substancje aktywne sięgają znacznie głębiej.
W zależności od potrzeb zabieg jest rozszerzany o aplikację dedykowanego roztworu kwasów, substancji rozjaśniających lub czynników wzrostu oraz światłoterapię LED.

cennik
 • Hydrafacial oczyszczanie medyczne + kwasy twarz + szyja od 790 zł
 • Hydrafacial oczyszczanie medyczne + kwasy twarz + szyja + dekolt od 890 zł
 • Hydrafacial z ampułką premium od 890 zł
 • Hydrafacial podstawowy twarz + szyja od 690 zł
 • Hydrafacial zabieg bankietowy od 590 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

  Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3