KOREKCJA NIEDOSKONAŁOŚCI

Modelowanie i powiększanie ust

Kształt, objętość i nawilżenie ust są niezwykle istotne – nadają twarzy młodzieńczy wygląd i charakter. Są atrybutem kobiecości, a ich podkreślenie pozwala czuć się atrakcyjnie. Nie bez powodu najpopularniejszymi kosmetykami kolorowymi są błyszczyki i szminki.
Wąskie usta, opadające kąciki i tzw. „zmarszczki palacza“ mogą dodawać nam lat i skutkować mylnym postrzeganiem naszego charakteru przez otoczenie jako osób smutnych i złych. Bardzo łatwo zniwelować te cechy poprzez umiejętne podanie kwasu hialuronowego.

MODELOWANIE / REWITALIZACJA UST

Zabieg modelowania ust możemy wykonywać w każdym wieku u kobiet i mężczyzn celem wyrównania asymetrii między wargą górną i dolną, korekty słabo zarysowanego konturu i zmian pourazowych. Iniekcja kwasu hialuronowego może mieć również na celu przywrócenie estetycznego obrysu warg i zahamowanie zmian wynikających z postępującego procesu starzenia ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Odwodnienie skutkuje utratą objętości, jędrności, ładnego koloru, pojawieniem się opadających kącików ust oraz promieniście układających się zmarszczek wokół ust, tzw. „zmarszczek palacza”.

POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie ust jest zabiegiem polecanym pacjentkom, których natura nie obdarzyła pełną czerwienią wargową. Jeśli ten fakt odbiera pewność siebie to bardzo łatwo to zmienić. Paniom z bardzo wąskimi ustami polecamy stopniową korektę, która pozwoli uzyskać naturalnie wyglądający i bezpieczny efekt. Plan terapii (szacunkowa ilość preparatu i częstotliwość wizyt) jest ustalany indywidualnie. Średni czas utrzymywania się rezultatów korekcji wynosi od 9 do 12 miesięcy. Okres ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od wieku, rodzaju skóry, trybu życia (palenie papierosów, ekspozycja na promieniowanie UV). Efekty są widoczne od razu i wyglądają bardzo naturalnie. Po zabiegu zdarzają się drobne zasinienia i obrzęk, ale zazwyczaj szybko można powrócić do pełnej codziennej aktywności.

cennik
  • Korekcja ust kwasem hialuronowym od 1600 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

    Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3