Niechirurgiczna korekta nosa

Niezadowolenie z wielkości i kształtu nosa to jedna z najczęstszych skarg dotyczących wyglądu zgłaszanych w gabinetach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Medycyna estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny i w chwili obecnej często daje możliwość wykonania korekty nosa bez operacji.

KOREKTA NOSA

Nie zawsze trzeba poddawać się zabiegowi chirurgicznemu, aby poprawić estetykę nosa. W wielu przypadkach można osiągnąć doskonałe rezultaty używając wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Pozwala to na natychmiastową korektę nierówności, garbów, wyprostowanie grzbietu, uniesienie koniuszka, optyczne wysmuklenie i zmniejszenie nosa. Co najważniejsze zabieg nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Przebieg zabiegu:

  • 1. Konsultacja: kwalifikacja do niechirurgicznej korekty nosa, określenie możliwości korekty, badanie USG, omówienie postępowania pozabiegowego i możliwych skutków ubocznych.
  • 2. ZABIEG: wykonanie dokumentacji zdjęciowej oraz podpisanie stosownych zgód, aplikacja kremu znieczulającego, następnie podanie wypełniacza w specyficzne miejsca anatomiczne za pomocą igły lub tzw. kaniuli.*

Czas trwania: do 45 min

Do niechirurgicznej korekty nosa stosowane są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Jest to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, więc charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa i nie powoduje odczynów alergicznych. Efekt zabiegu zazwyczaj utrzymuje się ok. 12 mies, czasami dłużej.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, karmienie piersią
  • zmiany zapalne w obrębie skóry poddawanej zabiegowi
  • skłonność do występowania blizn przerostowych
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych
  • warunki anatomiczne, które nie pozwalają na bezpieczne wykonanie zabiegu lub wykluczające osiągnięcie zakładanego efektu estetycznego

WAŻNE! Niechirurgiczna korekta nosa jest zabiegiem niebolesnym i szybkim. Należy jednak pamiętać, że procedura ta wymaga dużego doświadczenia z uwagi na skomplikowaną anatomię i możliwość wystąpienia potencjalnych poważnych powikłań (w tym ślepoty), które tylko lekarz jest w stanie odpowiednio wcześnie rozpoznać i leczyć.

cennik
  • zabieg niechirurgicznej korekty nosa 3000 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

    Pani Karolina jest przemiłą osobą, świetnym fachowcem, który wie jak pomóc. Zabieg, który miałam zrobiony przez Panią Doktor rewelacyjny, z całego serca polecam. lidia