WYPEŁNIACZ NOWEJ GENERACJI

Hydroksyapatyt wapnia – stymulacja i wypełnienie.

Hydroksyapatyt wapnia jest wypełniaczem nowej generacji, którego unikalny skład zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu i długotrwałe efekty. Hydroksyapatyt wapnia (CaHA) jest materiałem budulcowym wchodzącym w skład ludzkich kości, a od około 25 lat stosowany w medycynie. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, więc nie wywołuje odczynów alergicznych. Cząsteczki hydroksyapatytu wapnia stanowią rodzaj rusztowania, na którym organizm ludzki tworzy nowe depozyty kolagenu.

Zabieg jest polecany do modelowania linii żuchwy, bruzd nosowo-wargowych, tzw. „zmarszczek marionetkowych” (od kącików ust do podbródka), kości policzkowych oraz poprawy jakości skóry.

Radiesse jest wypełniaczem, który uzyskał certyfikat FDA. Utrzymuje się w skórze 1-5 lat, po czym ulega całkowitemu wchłonięciu.

cennik
  • Hydroksyapatyt wapnia 1.5 ml 2300 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

    Dzięki Pani Karolinie, okazuję się, że zabiegi dermatologiczne są równie przyjemne jak skuteczne. Na pewno będę polecać Panią doktor i w przyszłości korzystać tylko i wyłącznie z jej usług. Magdalena Stajek