WYPEŁNIACZ NOWEJ GENERACJI

Radiesse® – hydroksyapatyt wapnia

Radiesse® jest wypełniaczem nowej generacji, którego unikalny skład zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu i długotrwałe efekty. Jest to zawiesina hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który jest materiałem budulcowym wchodzącym w skład ludzkich kości. Podczas 25 lat jego zastosowania w medycynie nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, więc nie wywołuje odczynów alergicznych. Cząsteczki hydroksyapatytu wapnia stanowią rodzaj rusztowania, na którym organizm ludzki tworzy cząsteczki kolagenu.

Zabieg z wykorzystaniem Radiesse® jest polecany do modelowania linii żuchwy, bruzd nosowo-wargowych, tzw. „zmarszczek marionetkowych” (od kącików ust do podbródka), kości policzkowych oraz poprawy jakości skóry.

Radiesse jest wypełniaczem, który uzyskał certyfikat FDA. Utrzymuje się w skórze 1-5 lat, po czym ulega całkowitemu wchłonięciu.

cennik
  • Radiesse® / Radiesse®+ lidocaine 1.5 ml 2000 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

    Dzięki Pani Karolinie, okazuję się, że zabiegi dermatologiczne są równie przyjemne jak skuteczne. Na pewno będę polecać Panią doktor i w przyszłości korzystać tylko i wyłącznie z jej usług. Magdalena Stajek