Kwas L-polimlekowy – najsilniejszy stymulator kolagenu

Zależy Ci na subtelnym i długotrwałym odmłodzeniu skóry twarzy?

Biostymulator tkankowy na bazie kwasu L-polimlekowego to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną efektu opartego na naturalnych mechanizmach naszego organizmu. Preparat wnika w skórę stymulując wytwarzanie kolagenu typu I, zapewniając mocne oparcie dla tkanek. Z czasem jego cząstki ulegają degradacji, ale wytworzony kolagen pozostaje, zapewniając długotrwałą poprawę w postaci wygładzenia zmarszczek i przywrócenia naturalnego owalu oraz objętości.

Aby skóra była jędrna musi mieć odpowiednio grubą i odporną strukturę. Co odpowiada za odporność tkanek?

Kolagen! To on zapewnia skórze wsparcie i utrzymuje jej kształt, jednak z wiekiem jego produkcja się zmniejsza i pogarsza się jego jakość. We wznowieniu produkcji kolagenu i przywróceniu młodzieńczego wyglądu pomoże Ci preparat na bazie kwasu polimlekowego. I to całkowicie naturalnie. Ta substancja nie wypełnia tkanek, lecz sprawia, że skóra sama przejmuje funkcję auto-wypełniacza, uruchamiając naturalne mechanizmy produkcji własnego kolagenu. Proces działania preparatu jest długi, bardzo subtelny i trwa do 25 miesięcy. Jakość skóry wyraźnie się poprawia, wiotkość ustępuje jędrności, wraca naturalna objętość twarzy.

Zależy Ci na długotrwałej poprawie wyglądu w postaci wygładzenia zmarszczek i przywrócenia naturalnego owalu oraz objętości?

Tak właśnie działa ten biostymulator. Uwypukla zapadnięte obszary twarzy, takie jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy i blizny, a także likwiduje widoczne oznaki starzenia się skóry. Jego kolejną ogromną zaletą jest trwałość. Wykazano, że efekt utrzymuje się do ok. 2 lat już po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Po dokładnym demakijażu, na skórę nakładany jest preparat znieczulający dla komfortu pacjenta. Następnie powierzchnia poddawana zabiegowi jest dezynfekowana. Lekarz podaje kwas L-polimlekowy w serii średniogłębokich wkłuć. Po zabiegu skóra jest masowana, co pacjent kontynuuje w domu wg. schematu 3×5 (5 dni, 5xdziennie po 5 minut) Możliwe są niewielkie siniaki i tkliwość w miejscach wkłuć kilka dni po zabiegu.

Dla pełnego efektu rekomendowane są 3 zabiegi w odstępach 4-8 tygodni. Efekt narasta stopniowo do 6 mies.

Wskazania:

 • poprawa jakości skóry,
 • niwelowania wiotkości i drobnych zmarszczek,
 • odbudowy utraconej objętości spowodowanej zanikiem poduszeczek tłuszczowych w środkowej i dolnej części twarzy

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • infekcje/urazy/stan zapalny w miejscu zabiegu
 • aktywna opryszczka
 • niemożliwość zastosowania się do zaleceń pozabiegowych
cennik
 • SCULPTRA®

  kwas L-polimlekowy 1 amp
  2300 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

  Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga