Sculptra – Najsilniejszy stymulator kolagenu

Zależy Ci na subtelnym i długotrwałym odmłodzeniu skóry twarzy?

Biostymulator tkankowy Sculptra (kwas L-polimlekowy) to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną efektu opartego na naturalnych mechanizmach naszego organizmu. Preparat wnika w skórę stymulując wytwarzanie kolagenu typu I, zapewniając mocne oparcie dla tkanek. Z czasem jego cząstki ulegają degradacji, ale wytworzony kolagen pozostaje, zapewniając długotrwałą poprawę w postaci wygładzenia zmarszczek i przywrócenia naturalnego owalu oraz objętości.

Aby skóra była jędrna musi mieć odpowiednio grubą i odporną strukturę. Co odpowiada za odporność tkanek?

Kolagen! To on zapewnia skórze wsparcie i utrzymuje jej kształt, jednak z wiekiem jego produkcja się zmniejsza i pogarsza się jego jakość. We wznowieniu produkcji kolagenu i przywróceniu młodzieńczego wyglądu pomoże Ci Sculptra. I to całkowicie naturalnie. Ten preparat nie wypełnia tkanek, lecz sprawia, że skóra sama przejmuje funkcję auto-wypełniacza, uruchamiając naturalne mechanizmy produkcji własnego kolagenu. Proces działania preparatu jest długi, bardzo subtelny i trwa do 25 miesięcy. Jakość skóry wyraźnie się poprawia, wiotkość ustępuje jędrności, wraca naturalna objętość twarzy. Ten stan utrzymuje się do 25 miesięcy od podania preparatu.

Zależy Ci na długotrwałej poprawie wyglądu w postaci wygładzenia zmarszczek i przywrócenia naturalnego owalu oraz objętości?

Tak właśnie działa biostymulator Sculptra. Uwypukla zapadnięte obszary twarzy, takie jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy i blizny, a także likwiduje widoczne oznaki starzenia się skóry. Jego kolejną ogromną zaletą jest trwałość. Wykazano, że efekt utrzymuje się do ok. 2 lat już po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Po dokładnym demakijażu, na skórę nakładany jest preparat znieczulający dla komfortu pacjenta. Następnie powierzchnia poddawana zabiegowi jest dezynfekowana. Lekarz podaje kwas L-polimlekowy w serii średniogłębokich wkłuć. Po zabiegu skóra jest masowana, co pacjent kontynuuje w domu wg. schematu 3×5 (5 dni, 5xdziennie po 5 minut) Możliwe są niewielkie siniaki i tkliwość w miejscach wkłuć kilka dni po zabiegu.

Dla pełnego efektu rekomendowane są 2-3 zabiegi w odstępach 4-8 tygodni. Efekt narasta stopniowo do > 6 mies.

Wskazania:

 • poprawa jakości skóry,
 • niwelowania wiotkości i drobnych zmarszczek,
 • odbudowy utraconej objętości spowodowanej zanikiem poduszeczek tłuszczowych w środkowej i dolnej części twarzy

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • infekcje/urazy/stan zapalny w miejscu zabiegu
 • aktywna opryszczka
 • niemożliwość zastosowania się do zaleceń pozabiegowych
cennik
 • Sculptra 1 amp 2100 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

  Miałam przyjemność korzystać z usług wykonywanych przez Panią Doktor. Jestem pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy, profesjonalnego podejścia do pacjenta, doświadczenia,które dały rewelacyjny efekt końcowy.Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów wykonywanych przez takiego lekarza ,jakim jest Pani Karolina Kopeć-Pyciarz ,wielki talent w dziedzinie medycyny estetycznej. aga