ODZYSKAJ ZDROWĄ I PIĘKNĄ SKÓRĘ

Trądzik

Trądzik jest bardzo powszechnym schorzeniem dermatologicznym, które dotyka nie tylko pacjentów w wieku dojrzewania, ale coraz częściej przewleka się do wieku dorosłego. Nieleczony pozostawia „pamiątki“ w postaci blizn i przebarwień pozapalnych. W naszej klinice mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej dermatozy. Ze względu na jej złożoną i przewlekłą specyfikę stawiamy na kompleksowe leczenie, które prowadzi specjalista dermatolog we współpracy z wykwalifikowanym kosmetologiem. Skuteczna terapia w połączeniu z odpowiednio dobranymi zabiegami i pielęgnacją domową sprawia, że nasi Pacjenci odzyskują zdrową i piękną skórę.

Przyczyn trądziku jest bardzo wiele: czynniki genetyczne warunkujące budowę gruczołu łojowego i skład sebum, wpływy hormonalne, środowiskowe, nieodpowiednia pielęgnacja, stan zapalny stymulowany przez bakterie C. acnes, nadmierne rogowacenie ujść gruczołów łojowych itd. Lekarz dermatolog w oparciu o wywiad chorobowy oraz rodzaj trądziku, dobiera odpowiednie leczenie farmakologiczne i w razie potrzeby terapię uzupełniającą. Jest to proces dynamiczny, wymagający regularnych kontroli i cyklicznej modyfikacji zaleceń w zależności od postępów leczenia. Należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż uporanie się ze wszystkimi objawami choroby może potrwać nawet wiele miesięcy.

Po uzyskaniu remisji planowane są zabiegi przywracające zdrowy wygląd skóry. Najlepsze efekty uzyskujemy łącząc najnowsze technologie laserowe z osoczem lub fibryną bogatopłytkową, peelingami, mikronakłuwaniem, RF mikroigłową lub termomechaniczną ablacją. W wybranych przypadkach stosujemy również podcięcie blizn i ich wypełnianie kwasem hialuronowym.

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 730 134 922

    Wspaniały lekarz - kompetencja, profesjonalizm i niezwykła intuicja medyczna (w moim przypadku). Trafiłam do Pani Doktor dzięki rekomendacjom koleżanki. Bezbłędna diagnoza! Zastosowane leczenie-bardzo skuteczne! Szczerze polecam!!! Przemiła Osoba i wyjątkowy Lekarz! GK