HIFU z obrazowaniem USG. Nieoperacyjny lifting.

Technologia HIFU (High Intense Focused Ultrasound) służy do nieoperacyjnego liftingu. Urządzenie emituje precyzyjną, skoncentrowaną wiązkę ultradźwiękową na określoną głębokość skóry, tkanki podskórnej lub powięzi mięśniowej (SMAS) bez uszkodzenia naskórka.
Daje efekt liftingu skóry zbliżony do metod chirurgicznych, jednak jest to zabieg nieinwazyjny. Zmniejsza wiotkość skóry, redukuje tzw. nawisy skórne. W okolicy oczu pozwala na uniesienie linii brwi powodując odmłodzenie i odświeżenie wyglądu. Zabieg można wykonać również w rejonie policzków, linii żuchwy, podbródka, dekoltu i szyi w celu podniesienia i zwiększenia napięcia skóry, a także poprawy kształtu twarzy i wyglądu danego obszaru.

Dlaczego zabieg tym urządzeniem jest wyjątkowy?

Na rynku jest wiele urządzeń tego typu, ale w SKIN SPA® pracujemy na jedynym, które zapewnia obrazowanie USG przed wygenerowaniem impulsu. Dzięki temu lekarz przeprowadza zabieg z dużą precyzją i przewidywalnością efektów. Urządzenie to jako JEDYNE posiada certyfikat FDA „de novo”. Oznacza to, że system jest niepowtarzalny i daje gwarancję bezpieczeństwa. Posiada też European Certificate of Conformance (CE Mark) oraz certyfikat Health Canada. Jest zaakceptowaną przez agencję FDA procedurą nieinwazyjnego unoszenia brwi, szyi, podbródka, dekoltu.

Jak długo trwa zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg trwa od 30 do 60 min w zależności od rozległości obszaru poddawanego zabiegowi i zastosowanego protokołu. Podczas zabiegu w niektórych miejscach może być odczuwalny niewielki dyskomfort przez kilka sekund.

Jakie są wskazania do zabiegu?
 • lifting twarzy
 • obniżenie brwi i opadające powieki
 • wiotkość skóry
 • głębokie fałdy nosowo – wargowe
 • opadający, zwiotczały podbródek
 • niewyraźna linia żuchwy
 • poprawa jakości skóry szyi i dekoltu
Po zabiegu.

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Możliwe skutki uboczne to niewielki rumień, który utrzymuje się maksymalnie do kilku godzin, czasami niewielki obrzęk. Przez kilka dni lub tygodni skóra może być wrażliwsza i bardziej czuła na dotyk. Efekt kliniczny narasta do 90-180 dni.Zabieg wykonuje się 1x w roku lub 1x na 2 lata w zależności od wyjściowego stanu klinicznego.

cennik
 • Ulthera® HIFU z obrazowaniem USG

  Podbródek i linia żuchwy
  od 3000 zł
 • Dolna część twarzy od 4000 zł
 • Czoło / okolica oka od 1500 zł
 • Dokładny koszt zabiegu jest określany na konsultacji i jest zależny od warunków anatomicznych pacjenta i ilości możliwych do zdeponowania impulsów.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od leczonego obszaru, nasilenia zmian i zastosowanego protokołu. Podane kwoty są orientacyjne

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! + 48 71 305 09 09

  Wspaniała Pani Doktor! Sympatyczna i do tego rzeczowa. Zaleta to na pewno cierpliwość, bo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo przyjemna wizyta. Zdecydowanie polecam! amakow3