Zaczerpnij piękna podczas obcowania z naturą dzięki zabiegom Kypris

Zabiegi KYPRIS

To połączenie mocy natury i nowoczesnych metod biotechnologicznych. Wszystkie ekstrakty pozyskiwane są w zrównoważony sposób, z zastosowaniem najwyższych standardów ochrony i działania na rzecz przyrody. Kypris to wyselekcjonowane składniki botaniczne, opatentowane peptydy i unikalne kompleksy przeciwutleniaczy.

Zabieg nawilżający

Uzupełnia poziom nawilżenia i odżywienia skóry. Poprawia mikokrążenie oraz wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry. Regeneruje i zapewnia zastrzyk antyoksydantów, zmniejszając stan zapalny w skórze. Zauważalne wygładzenie i napięcie już od pierwszego zabiegu.

Zawiera w sobie elementy demakijażu, złuszczenia, masażu oraz nawilżenia dzięki wyjątkowej masce Cerulean Mask. Zabieg wykańczany jest kremem pielęgnacyjnym i ochroną przeciwsłoneczną.

Czas trwania 45 min

Zabieg oczyszczający

Usuwa martwe komórki naskórka, odblokowuje pory, a także działa seboregulacyjnie. Działa przeciwzapalnie oraz przeciwutleniająco zmniejszając stan zapalny skóry. Efektem zabiegu jest oczyszczona skóra, zredukowana ilość zaskórników oraz ładniejszy koloryt.

Zawiera w sobie elementy demakijażu, oczyszczenia, złuszczenia, masażu hydrofilnego oraz nawilżania. Zabieg wykańczany jest kremem pielęgnacyjnym i ochroną przeciwsłoneczną.

Czas trwania 45 min

Zabieg rozświetlający

Wyjątkowy zabieg przed wielkim wyjściem. Zauważalnie rozświetla i wygładza poszarzałą oraz zmęczoną skórę. Skóra odzyskuje zdrowy blask, a także jest odpowiednio nawilżona i zregenerowana. Poprawia wygląd i zmniejsza oznaki starzenia.

Zawiera w sobie elementy demakijażu, złuszczenia, masażu oraz rozświetlenia za sprawą Glow Philtre Mask. Zabieg wykańczany jest kremem pielęgnacyjnym i ochroną przeciwsłoneczną.

Czas trwania 45 min

cennik
  • KYPRIS zabiegi firmowe od 590 zł