CooLifting®

Technologia zabiegu:

CooLifting® to jedyne urządzenie na polskim rynku, które łączy w sobie cztery technologie medyczne dla uzyskania optymalnych rezultatów:

 • silny przepływ CO2dotkanek w krótkich impulsach, który powoduje lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmiany powinowactwa hemoglobiny doO2 (efekt Böhra) i lokalną regulację pH
 • wysokie stężenie wprowadzanych substancji czynnych poprzez TDS (transdermic delivery systems): ułatwia składnikom aktywnym przenikanie do warstwy rogowej naskórka.Zastosowanie wkładu CoolClear® pozwala dodatkowo na rozjaśnienie przebarwień.
 • bardzo wysokie ciśnienie, które powoduje mechaniczną stymulację fibroblastów
 • niska temperatura (-15 C) w celu wywołania skurczu naczyń krwionośnych, lokalnego oczyszczenia z toksyn i odpowiedniego natlenienia tkanek.
Jak wygląda zabieg?

Zabieg z zastosowaniem tego innowacyjnego urządzenia trwa tylko 5 min., jest nieinwazyjny i przebiega bez uszkadzania skóry. Nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Efekty CooLiftingsą widoczne kilka minut po wykonaniu zabiegu a Ty możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą tuż po wyjściu z gabinetu.

Zalecane schematy terapii:
  Jedna sesja to natychmiastowy efekt liftingu: wygładza skórę, likwiduje powierzchowne zmarszczki i redukuje głębokie zmarszczki.

  Terapia utrwalająca efekt to 4-6 sesji co tydzień w celu uzyskania efektu odmładzającego: intensywna stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, regeneracja skóry, poprawa jakości i tekstury skóry.

  Terapia podtrzymująca: jeden zabieg raz na kilka miesięcy.

Wskazania:
 • wiotkość skóry, zmarszczki, przebarwienia
 • świetny „zabieg bankietowy“
cennik
 • Cena zabiegu 450 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ! 517740099
Jest świetnym fachowcem, wie co robić, żeby nie przesadzić, nie naciąga, dokładnie tłumaczy, co zamierza zrobić i co robi. Świetnie znieczula. Efekty są rewelacyjne. A do tego jest bardzo miłą osobą. Polecam :-) Basia